ART / Lithographs / Litograph in colors 8012007
nr 801 2007
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Lyth, 65/150, subject size: 58 x 42,
Lyth, 65/150, motivets mått: 58 x 42
SEK 400
Monday January 14 2013
at 19:45:54
200 kr
300 kr
350 kr